Nezařazené

Vybavte svého Forda tažným zařízením

Tažné zařízení je velmi praktické, což ví naprosto každý, kdo měl někdy s tímto prvkem svou zkušenost. Přeci jenom táhnout za svým vozidlem přívěsný vozík, to značí samo o sobě mnoho výhod. Jen si představte, jak budete moci takový prvek využít:

Karavany
Přívěsné vozíky
Držáky na jízdní kola

Kromě možnosti táhnout za svým vozem nějaký další přívěsný vozík určitě oceníte i zvýšení pasivní ochrany, a to především v ohledu parkování. Přeci jenom je rozdíl nacouvat a dotknout se zdi tímto prvkem anebo lakem svého vozidla. Jedinou nevýhodou, která plyne z konstrukce tohoto prvku může být vzhled. Právě proto nenajdete tento prvek u sportovních nebo luxusních vozů, ačkoliv i jejich majitelé by určitě ocenili možnost vést za vozem nějaký přívěsný vozík nebo karavan.

Mějte jasno v tom, co vlastně chcete

Tak jako v každém jiném sortimentu, i zde budete mít na výběr. Ačkoliv by se mohlo zdát, že tažné zařízení Ford Focus je jenom jedno, není tomu tak. Naopak, vybírat můžete z několika typů, které se liší jak svým zapojením, tak samotným použitím. Zatímco u pevně dané koule nemusíte nic řešit a můžete ji kdykoliv využít, u ostatních, například bajonetových tažných zařízení je nutné po každé jízdě tento prvek odmontovat. To může znamenat poměrně velké nepohodlí, na druhou stranu je však u tohoto prvku výhodou to, že je možné tento prvek rychle odmontovat, a to často i bez použití nářadí.

Vyberte si a obohaťte svůj vůz

Ford Focus je automobil, který má v České republice velmi dlouhou tradici. Již třetí generace tohoto vozu nabízí nejenom daleko větší jízdní komfort, ale také možnost namontovat na automobil zcela nové typy těchto praktických prvků. Proto se není čeho obávat, ale naopak můžete naplno využít možností, které vám tento praktický prvek a zároveň pasivní ochrana vašeho vozu může nabídnout.