Nezařazené

Erotické masáže – potěšení především pro muže

Ačkoliv se techniky v salonech podobají, každá masáž je svým způsobem zcela originální. Masérky pracují svým osobitým stylem, proto jde vždy o zcela jedinečný zážitek. Pojďme si představit nejznámější z nich.,
masážní olej

Body-to-Body

Tato masáž je obvykle nazývána také jako „klouzavá masáž“. Základem masáže Body-to-Body je fakt, že pochází z prostředí japonských lázní. Proto i nyní si zachovává tradiční postupy převzaté z tohoto prostředí. Běžně masáž začíná buď alespoň sprchou, v lepším případě společnou koupelí masérky a klienta. Klient je pečlivě omyt v bylinné lázni, teprve poté ulehá na předem připravené místo, kde rituál pokračuje. Masérka klienta i sebe natře speciálním olejem, který způsobí právě ten klouzavý efekt. Je však třeba, aby byl gel nanášen ještě na vlhkou pokožku.
erotická masáž

Masáž penisu

Masáž penisu se těší velké oblibě mužské klientely. Jak už sám název napovídá, jde především o speciální techniku zaměřenou na mužské přirození. Svůj původ má v Kámasútře, v tantrické a taoistické ideologii. Rozhodně není na místě zaměňovat masáž penisu s klasickou masturbací. Základním rozdílem je fakt, že masturbace slouží k rychlému uvolnění sexuálního napětí, kdežto erotická masáž penisu je naopak založena na pozvolném zvyšování napětí a vzrušení. Je založena na oddalování vyvrcholení a tím dochází mnohonásobně lepšímu prožitku.

Relaxační erotická masáž

Relaxační erotická masáž má své kořeny v klasické masáži, je však doplněna o erotické prvky. Masérka provádí masáž nahá, někdy, pokud si tak klient přeje, může mít oblečené spodní prádlo nebo třeba jen punčochy. Jde o masáž celého těla, jsou zapojeny končetiny, záda, šíje a samozřejmě intimní partie mužského těla, a to až do konce.dvě lehátka

Masáž prostaty

Masáž prostaty bývá součástí dalších masážních procedur a vyznačuje se nejvzrušivějším vyvrcholením vůbec. Pro nic za nic není prostata označována za mužský bod G. Jde o nejcitlivější místo na mužském těle a jeho správná stimulace dokáže doslova divy. Ne všechny masážní salony tuto službu poskytují.