Nezařazené

Hravá extravagance do interiéru

Ať už jste výstřední styl osobnosti anebo nemáte rádi uniformitu, je pro Vás extravagantní styl to pravé ořechové. Dokáže nejen šokovat své okolí, ale je na druhou stranu hravý, originální a v dobrém slova smyslu šokující. V extravagantním interiéru se nejvíce odráží osobnost jejího majitele a v základech funguje na protikladech a velkých kontrastech. Materiály, které jsou použity v domě nebo bytě nejsou vůbec levnou záležitostí. Vždy se jedná o kvalitní a precizně zpracovaný kus nábytku, lampy, koberce, obrazu nebo jiného doplňku. Extravagance představuje i použité barvy, které se vyznačují odstíny sytě růžové, fialové, žluté a tyrkysové. Extravagantními prvky rozbijete zdánlivě nudný interiér.
 pokoj na zámku

Jak na extravagantní styl bydlení?

 
Vůbec to není nic složitého a stačí pouze použít svou vlastní fantazií, přání, odvahu a možnosti trhu. Trh nabízí nejen moderní designové kousky, ale extravagance tvoří i kousky staršího data, které stačí do interiéru skvěle zakomponovat. Stačí si trochu pohrát s barvami, textilem, doplňky tak, jak by to nikdo nečekal. I tak tento styl, aby působil celistvě, je důležité, aby byl interiér koncipován převážně v jednom stylu. Vzájemné míchání stylů je totiž vyšší level a měl by být přenechán raději designérovi. Laické míchaní stylů, může způsobit nepěkně působící bydlení, kde to nemá hlavu ani patu.
 obraz v kuchyni

Pomoc designéra se vyplatí

 
Když už se opravdu pustíte do takto tematické přestavby bytu v extravagantním stylu, neváhejte o pomoc požádat designéra. Ten Vám dokáže nejen vytvořit extravagantní byt na míru, ale poradí Vám jak zakomponovat Vaše oblíbené doplňky, barvy a třeba jak ušetřit místo. Spousty kvalitních designérů najdete nejen na webu, ale zkuste se poptat i mezi známými, kteří Vám určitě rádi poradí a doporučí. Práce s designérem by pro Vás měla být příjemná a opravdu kvalitní designér Vás vyslechne a bude se snažit Vám vyplnit všechny Vaše přání ve Vaší představě extravagantního interiéru bydlení.