Nezařazené

Webové studio

Jestliže podnikáte, a je opravdu jedno v jakém oboru – ten totiž vůbec nerozhoduje, tak jistě víte, že bez kvalitního webu se rozhodně neobejdete. O vaše webové stránky je však potřeba se intenzivně starat a plnit je relevantními, aktuálními, a hlavně pravdivými informacemi, jak o vás, tak vašich produktech či službách. Takto se to zdá jako velice jednoduché, ale v praxi to tak jednoduché už není. Každý web totiž musí být originál a musí z něj sršet energie, duch, chuť, pilnost a mnoho dalších podnětů, které jsou pro návštěvníka tím impulzem k tomu, že přijde na váš web znovu.Tvorba webových stránek přes HTML
Přesně proto jsou tady webová studia Imperialmedia, která mají v této oblasti bohaté zkušenosti, letitou praxi a přesně ví, co by měl kvalitní web obsahovat a jak potencionálního zákazníka přiměje ke koupi v rámci rozhodovacího procesu. Nebojte se na ně tedy obrátit v případě, že už si s vaším webem nevíte rady, případně si ušetřete čas a nervy v počátku a oslovte je rovnou, věřte, že tohoto rozhodnutí rozhodně nebudete litovat. A jak takové firmy fungují? Je to velice jednoduché, je to proces, který obsahuje několik kroků, ale ani jeden není možné přeskočit. Všechny jdou rovnocenné, stejně důležité. Tato studia poskytují služby od grafiky, webového studia, foto a video, produkce až po marketingovou komunikaci.Tvorba webu
První krok je tzv. přípravná fáze, kde se provede analýza současného řešení, analýza vašich potřeb a možný návrh struktury vašeho webu. Nevyplácí se nic uspěchat, takže postupujte opravdu s rozmyslem.
Druhý krok zahrnuje realizační fázi, která obsahuje samotný grafický návrh webu, kódování grafického návrhu, implementace redakčního systému a programování funkcionalit na míru.
Poslední fází je fáze závěrečná, která je velmi důležitá a řadíme sem copywriting, plnění textů, testování webu a napojení online marketingu.