Nezařazené

Kuchyňka pro malou kuchařku

Panenky nejsou ani zdaleka jedinou oblíbenou hračkou, kterou malé slečny ocení. Jestli máte doma holčičku nebo i více, jistě uznáte, že jich láká všechno, co denně vykonáváte i vy. Jejich největší inspirací jsou pro nich maminky, které se nejen krásně upravují a líčí, ale zastanou i spoustu práce v domácnosti.

Jestli chcete vaši malou princeznu potěšit opravdu skvostným dárkem, který jí vykouzlí úsměv na tvářičce, máme pro vás skvělý typ!
kuchyňka pro panenky

Dobroty od rána do večera

Mezi zábavnými a zajímavými hračkami aktuálně vedou https://www.chytraliska.cz/kategorie/detske-drevene-domecky/detske-drevene-kuchynky-pro-deti/. Řadí se mezi sortiment těch hraček, se kterými mají děti více možností k tomu – vyhrát si a zaměstnat se na delší dobu. A o tom, že dřevěnou kuchyňku by chtělo i vaše dítě – vůbec nepochybujte.

Vyrábět a vařit si dobroty různého druhu, můžou prakticky celé dny. Pokud jim k ní zakoupíte ještě pestrý sortiment nádobí a potravin, uvidíte, že se od ní neodtrhnou celé dny.

Vypadají jako skutečné

Výrobci si na designu dali opravdu záležet. Všechny dostupné dřevěné varianty vypadají jako skutečné a jsou promyšlené do každého detailu. Zpravidla jsou vybavené troubou, sporákem, mikrovlnkou, myčkou na nádobí a potravinovou skřínkou, do které uložíte všechno příslušenství.
dětské vaření

Můžete si být tedy jistí, že i díky všem detailům se jim zalíbí už na první pohled. Radost jim bezesporu udělá i to, že vám pak doma budou připravovat různé pochutiny bez toho, aby si půjčovaly vaše nádobí z kuchyně, se kterým si můžou snadno ublížit.

V době, kdy se blíží narozeniny vašich dětí nebo přijde čas Vánoc, je to ta nejlepší volba při výběru dárku, který nakonec uchvátí všechny děti, a to i kluky. Rozhlédněte se tedy v sortimentu a pořiďte i vašim ratolestem jednu malou kuchyňku, ve které si budou spokojeně vařit a hrát si.