Nezařazené

Vedení účetnictví a daňové evidence

Jste-li majitelem, vlastníkem firmy, či soukromým podnikatelem, jistě víte moc dobře, jak nepříjemné je veškeré papírování okolo. Samozřejmostí jsou papíry ohledně zdanění, není to však jedinou nepříjemností, kterou každý podnikatel musí řešit. Ihned po daních totiž nastupují mzdy, zisky, či naopak prodělání, a mnoho dalších finančních dokumentů. Většina podnikatelů přitom nemá o financích takové znalosti, nebo jen neradi tyto účetnické věci řeší, a tak si pro to najímají různé experty. Přeci jen každý, nebo alespoň většina podnikatelů, začala v daném oboru podnikat právě proto, že dané oblasti rozumí a mají ji rádi, přičemž příkladem mohou být například řemeslníci, podnikatelé v kosmetických, kadeřnických, nebo například masérských službách, apod. Pokud jste i Vy jedním z těchto podnikatelů, a raději si na účetnictví najmete finančního experta, máme pro Vás skvělé řešení!

účetnictví

Účetnictví Praha Jkcredit Vám může nejen zajistit vedení účetnictví, ale také daňovou evidenci, a veškeré účetní dokumenty. Vaše doklady zaevidují a předají státu, navíc tak získáte lepší přehled o podnikání, a správně zaúčtované dokumenty Vám zajistí čistý štít. Další výhodou je také možné zastoupení klientů (tedy potencionálně i Vás) na finančním úřadu, a to například v případě účetního auditu, kontroly, apod. O další starost méně máte také s DPH, či s účetními uzávěrkami, i ty za Vás totiž odevzdají příslušným státním orgánům.

peníze

Nabízená služba vedení účetnictví následně zahrnuje vedení (zákonem předepsaných) účetních knih, kompletně zpracované účetnictví (a to včetně účetní uzávěrky a daňového přiznání), evidenci DPH, kontrolní a souhrnné hlášení, záznamní povinnost, evidenci dlouhodobého hmotného i nehmotného majetku (včetně výpočtu odpisů), a také skladovou evidenci zásob. Dále máte nabídku daňové evidence, do které spadá peněžní deník, kniha závazků a pohledávek, evidence hmotného i nehmotného majetku, a evidence DPH, kontrolní a souhrnné hlášení a záznamní povinnost. Konečně jsou zde pak daně a pojištění, kde najdete daňové přiznání k DPH, k dani z příjmů, silniční daň, a ostatní daně. Dále také přehledy pro ČSSZ a zdravotní pojišťovny, a také zastupování klienta před finančním úřadem.