Nezařazené

Stylové boho šaty

Připravit svatbu je skutečně náročné, protože toho musíte zařídit opravdu hodně a často na to není tolik času, kolik by bylo potřeba. Některé záležitosti jsou příjemnější, jiné o trochu méně. Jestli ovšem na všech svatebních přípravách existuje něco skvělého, je to výběr svatebních šatů.

Kladete si otázku, jak si vlastně správně vybrat? Máte určitou představu, ale je něco jiného se dívat na fotografie a pak si šaty obléknout. Nemusíte mít obavy, že byste si nevybrala. Náš zkušený personál se vám bude plně věnovat, vše s vámi prokonzultuje a nabídne nejrůznější typy šatů, abyste si vyzkoušela, co vám nejlépe sedne.

boho svatba

Budou to pro vás šaty jako pro princeznu, s velikou tylovou sukní nebo se zdobením v podobě květinek? Nebo se raději vydáte směrem antiky a Řecka, nebo si vyberete splývavé boho šaty https://www.svatebni-saty-spolecenske-plesove.cz/splyvave? Ať tak či tak, zaručeně budete odcházet spokojená a s těmi nejkrásnějšími šatičkami, které vám padnou, a celý den se v nich budete cítit výjimečně. Zaměřujeme se především na vaše pohodlí a spokojenost, a tak nabízíme i možnost šatů na míru – dohodneme se na tom, co byste si představovala, jakou sukni, jestli byste chtěla zdobení krajkou, perličkami nebo třpytivými kamínky, zdali si přejete rukáv, korzet nebo třeba širší ramínka. Výjimkou nejsou ani krátké svatební šaty, nevěsty si čím dál častěji přejí své šaty v krátké verzi, nebo si žádají atypické šaty v podobě krátké sukně na přední straně, a dlouhou vzadu.

boho šaty

Kromě krásných svatebních kousků nabízíme také půjčení či zakoupení plesových a společenských šatů, což by se mohlo ke svatbě také hodit – například pro maminky, pro družičky nebo třeba pro svědkyni. Můžete přijít všechny najednou a hezky sladit šaty a vzájemně si poradit, které šaty sluší nejvíce. Dokážeme nabídnout i širokou škálu barev, takže jistě objevíte pro každou takové šaty, které budou ladit s motivem svatby.