Nezařazené

Do plavek pomocí vhodné stravy

Ne každý může mít krásnou svalnatou nebo vyloženě štíhlou postavu. Je však rozdíl mezi tím být plnoštíhlý a obezitou. A rozdíl není jen vzhledový.

Do plavek pomocí vhodné stravy

Je pravdou, že ne každý se může dopracovat do skvostné postavy, a to ať se snaží sebevíc. Některé věci, hlavně tedy geny, prostě neokecáme. Fakt, že nikdy nebudete vypadat jako hollywoodské hvězdy ještě neznamená, že musíte za všech okolností tloustnout. Ona obezita vás příliš nezkrášlí, i když to by nebylo to nejhorší. Každý konec konců máme na krásu trochu jiný pohled. Co je však mnohem horší, to jsou zdravotní následky, které z obezity vyplývají. Ty mohou být až devastační. Negativně se to může podepsat jak na vašem fyzickém zdraví, tak i na duši.

Grapefruit

V případě, že si nejste jisti, jestli už máte obezitu, prostě si spočítejte index BMI. Dle něj snadno získáte alespoň základní představu o vaší situaci. Není složité si to spočítat. Nic moc k tomu potřebovat nebudete. Stačí jen znát svou váhu, výšku postavy a také věk, což jsou data, která by měl každý vědět.

Jezte vyváženě

Jíst vyváženou stravu je základem hubnutí. Samozřejmě, že můžete zkusit i nějaké ty diety, ale ty nebývají takřka nikdy dlouhodobě účinné, i když mohou mít docela rychlý efekt. K čemu vám to ale je, když po skončení dietního režimu zase naberete ztracená kila zpátky, možná i více. Mnohem lepší je začít sice vlažněji, ale za to poctivěji. Když si osvojíte správné stravovací návyky, v konečném důsledku na tom vyděláte mnohem více, než když jednorázově na pár týdnů či měsíců zhubnete.

Grilovaná klobása

Nestyďte si přijít pro radu

I když to z mnoha internetových diskuzí tak nevypadá, hubnutí je věda a musí se na ni vědecky. S vhodnými informacemi samozřejmě můžete začít hubnout svépomoci a třeba se vám to i podaří, ale ne každý si zvolí správnou cestu. V případě, že se vám bude zdát, že ani změna jídelníčku vám nepomáhá ubírat na váze, bude asi nejlepší svěřit se do péče odborníkovi, ideálně dietologovi, který by vám měl účinně pomoci. Byť by mělo jít jen o upřímnou radu.