Nezařazené

„Hodinový manžel“

Když nemáte chlapa, který by Vám doma pomohl opravit světlo, posekat zahradu, smontovat nový nábytek, zavolejte si „hodinového manžela. Tato služba poskytuje řemeslníky, kteří umí drobné práce v domácnosti na zahradě a v garáži. Zaevidováno je přes 400 firem, nabízejících tuto službu, která ženám pomáhá.
pracovní nářadí
Jak to vlastně funguje?
Domácnost se Vám rozpadá, nefunguje zásuvka v koupelně, teče Vám kohoutek v kuchyni. Objednala jste si nový nábytek do obýváku, ale nevíte si rady. Můžete si vybrat ze dvou možností, zavoláte živnostníka nebo si svého manžela objednáte přes firmu. Cena se liší podle času a náročnosti Vašich potřeb v domácnosti. Stačí vlastně zvednout telefon a už jen domluvit termín, kdy řemeslník přijede.
malíř pokojů
Živnostník – je „hodinový manžel“ ve Vašem okolí, který dle času může přijet i okamžitě. Číslo vyhledáte na internetu nebo Vám ho někdo předá. Ve Vašem okolí může být žena, co takové služby využívá. Když řemeslník přijde, zjistí potřebné opravy nebo jsou mu sděleny po telefonu a on přijede již připraven. Udělá svoji práci a Vy budete spokojená, práce zabere pár hodin.

Firma – Vám zajistí řemeslníka specializovaného konkrétně na Váš požadavek. Když Vám poteče kohoutek v kuchyni nebo odpad, pošlou Vám instalatéra. Nefungující zásuvky a světlo opraví elektrikář. Zahradu Vám poseká a pokropí zkušený zahradník. Vše bude probíhat na profesionální úrovni, kontakty na tyto firmy jsou také na internetu a jsou oblíbené i inzeráty v novinách.
pracovní nářadí
Bez breptání a hned hotové!
K Vám domů přijde sympatický „chlapík“, má kufřík s nářadím. Vyslechne si vaše přání a jde se na to. Opraví Vám tu rozbitou zásuvku v koupelně. Raději zkontroluje i ty ostatní. Vymění Vám ten kohoutek, co tekl v kuchyni a pro jistotu prohlédne odpad. Nakonec Vám smontuje nový nábytek a pomůže přestěhovat, kam potřebujte. Můžete si vymyslet mnoho úkolů, které pro Vás udělá bez breptání a hned! Váš nový hodinový manžel odchází s úsměvem a popřeje Vám hezký den.